Η Ιωάννα Παλιοσπύρου μοιράζεται φωτογραφίες και βίντεο μέσα από το χειρουργείο του Therapis General Hospital.

Νοέ 14, 2022

H Ιωάννα Παλιοσπύρου μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους την εμπειρία της αποκατάστασή της η οποία συνεχίζεται, έχοντας στο πλευρό της τους γιατρούς και το νοσηλευτικό προσωπικό του Therapis General Hospital.

Στο λογαριασμό της στο Instagram δημοσιεύει,, φωτογραφίες και βίντεο από ένα ακόμα χειρουργείο, πριν και μετά από την επέμβαση.

Συγκεκριμένα ευχαριστεί με θερμά λόγια τον γιατρό της @gourasjohn Dr. Γιάννης Γκούρας καθώς και το νοσοκομείο @therapisgeneralhospital για την φροντίδα και την ευγένεια τους.

Όπως γράφει στη λεζάντα, με εκπληκτικό χιούμορ για τις δυσκολίες που έχει αντιμετωπίσει και αντιμετωπίζει:

«Δεν πιστεύω να σας κακόμαθα και να με βαρεθήκατε με την μπλε πόδια…

»Πάντα θα σας δείχνω και την άλλη πλευρά, που είναι και πιο αληθινή… και μέρος της ζωής μου.

»Η αποκατάσταση συνεχίζεται, με τους γιατρούς στο πλευρό μου και με εμένα να μην εγκαταλείπω.

»Ευχαριστώ τον υπέροχο γιατρό μου Dr. Γιάννης Γκούρας και το προσωπικό του. Καθώς και την κλινική @therapisgeneralhospital για την φροντίδα και την ευγένεια τους.

»Εις το επανιδείν».

Δείτε τη νέα ανάρτηση της Ιωάννας Παλιοσπύρου:

Πηγή: Marie Claire