Το Therapis General Hospital υποστηρικτής στο “8th Veikou Trail”

19/01/2024

Το Therapis General Hospital, στα πλαίσια της εταιρικής κοινωνικής ευθύνης και υποστηρίζοντας κάθε προσπάθεια που προάγει τον αθλητισμό και τα θετικά πρότυπα στο κοινωνικό σύνολο, με χαρά στηρίζει τον αγώνα δρόμου με την επωνυμία “8ο Veikou Trail“, που θα διεξαχθεί την Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024.

Πρόκειται για την 8η χρονιά διεξαγωγής ενός αγώνα «ορεινού» δρόμου που διεξάγεται γύρω και μέσα στο λόφο του Άλσους Βεϊκου στο Γαλάτσι, καθώς και στην περιοχή των Τουρκοβουνίων.

Το Therapis General Hospital έχοντας ως στόχο την ενίσχυση της προσπάθειας για την προαγωγή του αθλητικού πνεύματος και την μύηση όλων μας με ασφάλεια σε έναν δραστήριο τρόπο ζωής, θα δώσει το παρόν στη διοργάνωση αναδεικνύοντας τις αξίες και τα οφέλη του αθλητισμού.

Περισσότερες πληροφορίες στην επίσημη ιστοσελίδα της διοργάνωσης.

Βρείτε το Therapis General Hospital στα social media:

Instagram | Facebook | LinkedIn

ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ